İletişim

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Bakırcılar Sanayi Sitesi Orkide Caddesi No:3

0212 875 27 81

0212 875 27 81

info@embryolisse.com.tr

Marka Hikayesi

Marka Hikayesi

Doktorların formüle ettiği ve 65 yıldır eczacıların önerdiği bir ürün backstage favorileri arasına girerse...

1950 yılında Paris’te bulunan Saint-Louis hastanesinde cilt sorunları üzerine çalışan dermatolog Dr. Tricot, Lait-Crème Concentré ‘yi yarattı ve o günden beri ‘kült ürün’ olarak adlandırılan bu ürün tüm dünyada milyonlarca adet satıldı. Yüksek toleranslı ve çok amaçlı bu kremden Embryolisse markası doğdu.

Milyonlarca adet satılan bu ürünle birlikte Embryolisse yüksek toleranslı ve etkili bir cilt bakım serisi geliştirerek tek bir felsefeyi benimsedi: cilde temel ihtiyaçlarını vererek sağlıklı ve güzel görünmesini sağlamak. Embryolisse markasını eşsiz kılan özellik hem dermataloglar tarafından önerilmesi hem de güzellik dünyasında makyaj artistleri tarafından tercih edilmesidir.

Gerçek Bir Besleyici

Embryolisse felsefesinde doğal içeriklerden oluşan formüller ve medikal gelenekler bulunur. Vitaminler, temel yağ asitleri, shea yağı, doğal balmumu, aloe vera ve soya proteinleri ile birlikte dermatolojik aktiviteleri destekleyen hyaluronik asit ve kolajen cildin tüm temel besleyici ihtiyaçlarını karşılayarak ona hayat verir.

Sağlık, Gözle Görülür Etki ve Güzellik

İyi beslenmiş ve neme doymuş bir cilt daha sağlıklı, pürüzsüz ve dolgun görünür. Embryolisse cildin daha güzel, sağlıklı ve genç görünmesi için gereken tüm ihtiyaçları
verirken onu yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve ışıltı verir. Kuru ve hassas ciltlerde bile rahatlama ve konfor sağlar.

Yüksek Tolerans

Cildi tahriş edecek gereksiz içerikler kullanılmadığında, sadece temel ihtiyaçları karşılayacak aktif maddeler özenle seçilir ve doğru oranlarda karıştırılır. Embyrolisse ürünleri bitkisel özlerden oluşan doğal içeriklere öncelik verir ve farmasötik kontrol altında test edilerek dermataloglar tarafından onaylanmıştır.

Tüm Cilt İhtiyaçlarında Uzman Bir Ürün Serisi

Embryolisse ürünleri cilt bakımındaki uzmanlığı ile cildi yeniler ve daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Temizleyiciler, nemlendiriciler, besleyici ve onarıcılar ve anti aging ürünleri ile her yaşa, her cilt tipinin ihtiyaçlarına cevap veren ürünler tek bir amaçla yaratılmıştır: cildi olabildiği kadar sağlıklı hale getirmek.

Makyaj Öncesine Adanmış Bir Seri: Artist Secret

Embryolisse Artist Secret serisi ile cilt bakımındaki tüm bilgi birikimini kullanarak makyaj öncesi cildi hazırlayan, pürüzsüzleştiren ve cilt tonunu eşitleyen bir ürün gamı yarattı. Göz çevresi için soğutucu etkili Radiant Eye stick, cilde ışıltı veren ve makyaja hazırlayan Smooth Radiant Complexion ve cilt tonunu eşitleyen BB ve CC krem makyaj artistlerinin güzellik sırları arasına girdi. Bu serideki tüm ürünler makyaj öncesi cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak cildi mükemmel ve profesyonel bir makyaj için hazırlar.