İletişim

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Bakırcılar Sanayi Sitesi Orkide Caddesi No:3

0212 875 27 81

0212 875 27 81

info@embryolisse.com.tr

Blog

Mükemmel Bir Cilt Tonu İçin 5 Altın Adım

CİLDİNİZİ UYANDIRIN

Temiz bir ciltte ilk adım cillde nemlendirici bir bakım ile masaj yaparak kan dolaşımını artırmak ve cildi uyandırmaktır. Daha yorgun ciltler için yorgunluk izlerini gidercek bir ürün cildi yumuşatır ve ışıltısını geri getirir.


BAKIŞINIZLA IŞIK SAÇIN

Radiant eye göz çevresine uygulandığında kan dolaşımını artırır, koyu halkaları ve göz altı şişliklerini giderir, göz şeklini keskinleştirir ve ışıltı verir. Daha anlamlı bir bakış için kaş ve kirpik besleyici makyaj öncesi kaş ve kirpikleri belirginleştirerek gözlere daha derin bir ifade katar.

CİLT TONUNUZU EŞİTLEYİN

Fazla kusurlu olmayan ciltlerde BB krem gözenekleri ve ince çizgileri kapatarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştirecektir. Daha kusurlu ciltlerde CC krem tam bir kapatıcı özelliği ile sıfır hatada bir tene sahip olmanızı sağlar. Bu iki ürün aynı zamanda nemlendirir, antioksidan ve UV koruma özellikleri ile yaşlanmayı geciktirir.

CİLT GÖRÜNÜMÜNÜ İYİLEŞTİRİN

Işıltılı bir görünüm için Radiant Complexion Compact Pudra her durumda ve tüm yıl boyunca uygulanabilir. Yüzünüze, alnınıza, elmacık kemiklenirize hafif dokunuşşlar ile uygulayın, ve cildinizin taze havaya çıkmışçasına ışıldamasına ve ışık saçmasına izin verin.

DUDAKLARINIZI HAZIRLAYIN

Dudak bakımı iyi bir makyaj için olmazsa olmazdır. Makyajdan önce az bir miktarda Cicalisse kremi parmak ucunuzda dudaklarınıza uygulayın. Emilmesini izin verin ve fazlasını alın. Dudaklarınız pürüzsüz, dolgun, ve yenilenmiş olacak.